Zdjęcia ślubne

kościół wnętrze

Fotografia ślubna

Ślub to wyjątkowy czas w życiu ludzi. Przygotowania, zaproszenia, organizacja - to wszystko jest czasochłonne i stresujące. Sam dzień ślubu wynagradza cały ten trud. W końcu to ten jedyny moment, w którym mówimy sobie "TAK" na całe życie!
W tym, jakże cudownym, dniu jestem z Wami od przygotowań. Jeśli jest taka możliwość to staram się odwiedzić najpierw Pana młodego, aby utrwalić jego przygotowania - nie oszukujmy się, Pan Młody zdejmie marynarkę i może jeszcze chwilę poczekać na wyjście, Panna Młoda jak już założy suknię, to pozostaje w niej do końca wesela. Później udaję się do Panny Młodej, aby uwiecznić jej przygotowania. Jeśli Pan Młody mieszka bardzo daleko od Panny Młodej niestety jest na tej gorszej pozycji 😉
Później uwieczniam błogosławieństwo, ceremonię ślubu (posiadam zezwolenie na fotografowanie miejsc sakralnych) i kończymy fotografowanie na weselu - dokładniej po oczepinach.
W przypadku ślubów w USC jest nieco inaczej. Spotykamy się w Urzędzie, na chwilę przed uroczystością. Cała reszta pozostaje taka sama, chyba, że Państwo Młodzi decydują się na inny scenariusz - wtedy wszystko ustalamy wcześniej. Jestem elastyczny w tym segmencie i staram się dostosować do potrzeb Pary Młodej. Zdjęcia ślubne wymagają tego od każdego profesjonalnego fotografa.

Sesja ślubna w plenerze

Do wykonania sesji plenerowej zazwyczaj wykorzystuje się dzień ślubu. Wtedy jest ta idealna fryzura, makijaż oraz nieskazitelne suknia i garnitur. Niemniej jednak czasem Państwo młodzi decydują się na sesje plenerowe w inny dzień, w środku tygodnia. Co prawda wtedy już fryzura jest nieco inna, nawet jeśli zrobiona przez tę samą osobę, a nieskazitelność ubrań… no cóż, różnie z tym bywa 🙂 niezależnie jednak od tych aspektów umożliwiamy zrobienie sesji w dowolnie wybranym momencie, jak tylko Państwo Młodzi sobie życzą:
1. W trakcie wesela – jeśli ślub jest w miarę wcześnie (w okolicach południa) to Para Młoda spokojnie może poświęcić 1-1,5 h na wyjście na zdjęcia plenerowe. Na początku wesela nic nie jest jeszcze brudne, podniszczone. Welon jest cały, bukiet również, a i Pana krawat jeszcze pod szyją 😉
2. Po ślubie, w tygodniu – plusy są takie, że mamy kilka godzin na sesję, a to oznacza dużo więcej możliwości. Możemy odwiedzić nawet 3-4 miejsca i w nich zrobić zdjęcia; parki, centrum miasta, a także mosty czy plaże… ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia Młodych.
3. Przed ślubem – rzadko wybierana forma, ale dostępna. Czasem, gdy ślub jest późno, a Para Młoda chciałaby zrobić sesję plenerową jednak w tym dniu, wtedy organizujemy się jeszcze przed ślubem. Robimy wyjazd w dane miejsce, sesja i powrót. Z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym zdążymy wrócić na samą ceremonię.
Dziś wszystko jest możliwe 😉

W jakiej formie dostaniemy zdjęcia?

Panna Młoda i jej towarzyszka

Każda Para Młoda otrzymuje ode mnie zdjęcia ślubne w formie cyfrowej, w dwóch egzemplarzach. Zdjęcia są
w dużej rozdzielczości, aby można było wykorzystać je do wywołania odbitek w zakładzie fotograficznym.
Do tego otrzymujecie Państwo piękny album ślubny, który dostępny jest w dwóch wersjach do wyboru:
1. Standardowy, elegancki album z wklejonymi zdjęciami w różnych formatach.
2. Fotoksiążka - album z wydrukowanymi zdjęciami w formie książki.

Kiedy otrzymamy zdjęcia?

Pierwsze zdjęcia otrzymacie Państwo po kilku dniach. Nie będą to wszystkie fotografie, ale na pewno większa część uroczystości zaślubin. Dalsza część będzie gotowa
w ciągu 2-3 tygodni. Standardowy album ze zdjęciami również zamknie się w tym terminie, jednak na fotoksiążkę być może trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać.

A co z wideofilmowaniem?

W ramach naszych usług jest również wideofilmowanie. Dajemy do wyboru dwie opcje – jedną jako film w formie bardziej teledysku, krótki, ok. 10-15-minutowy. Znajdą się w nim najważniejsze wydarzenia z dnia w bardzo krótkich ujęciach. Druga forma to film ok. 70-80-minutowy. Tutaj wydarzenia są już w nieco dłuższych ujęciach, a sytuacji z całego dnia wstawiamy dużo więcej.
Każdy z tych rodzai ma nieco inny charakter, ale każdy jednocześnie oddaje emocje z tego wyjątkowego dnia 🙂

Znajdziesz nas na:

Piękne zdjęcia ślubne w przystępnej cenie. Fotograf na cały dzień. Warszawa, fotograf wesele
Close Menu