Kontakt

logo fotografia ślubna

Zapraszam do kontaktu.
e-mail: fotografia@memoriescolor.pl

Tel. +48 669 544 648 (I also speak english).

Facebook: memories color photography

Czasami spotykam się z pytaniami o miejsce pracy gdzie wykonam zdjęcia ślubne czy inne. Dojazd w dany rejon to nie problem, czasem trzeba przejechać 200, 300 czy nawet 500 kilometrów. Pracuję na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami. Miejsc na piękne zdjęcia jest mnóstwo, każdy z Państwa ma różne pomysły na ich realizację. Ja jestem od tego, aby je urzeczywistnić. Gdzie one będą miały miejsce zależne jest tylko i wyłącznie od Państwa.
Ślub w Szczecinie, Jeleniej Górze, Katowicach czy Rzeszowie. W każde z tych miejsc da się dojechać! 🙂 Sesja w Wenecji, Paryżu czy Atenach – dlaczego nie? To Państwa zdjęcia, niech będą realizacją Waszego marzenia!
Czasem może się zdarzyć, że jestem zajęty lub rozmawiam z Klientem. Nie odbiorę wtedy telefonu, czas ten zarezerwowany dla Klienta szanuję, tak jak i jego samego. Stąd podejście „w trakcie spotkań nie odbieramy telefonu szanując czas naszego Klienta”. Z pewnością oddzwonię. Jeśli sprawa jest bardzo pilna, proszę o przesłanie sms-a, będę miał na uwadze ten fakt 😉

Close Menu