LiveViewPhoto – co to jest?

LiveViewPhoto – co to jest?

LiveViewPhoto to nowa propozycja, z którą wychodzimy do Państwa. Nie spotkaliśmy się z nią jeszcze, aczkolwiek nie można powiedzieć, że nikt inny jej nie proponuje. Fotografia ma sporo nietypowych form. Niemniej jednak nazwę złożyliśmy sami i proponujemy Państwu, w ramach tej usługi, nietypowe urozmaicenie wesela.
Co to zatem jest? Dzisiejsza technologia pozwala na bardzo wiele. Aparaty obecnie wyposażane są w różne systemy wspomagające pracę fotografa: systemy stabilizacji obrazu, poprawy jakości obrazu oraz – co jest stosowane już jakiś czas – systemy możliwości przesyłania obrazów bezprzewodowo do komputera. To właśnie ten system pozwala nam na przekazanie zrobionych zdjęć i wyświetlenie ich, przy pomocy projektora, na ścianie lub na białym ekranie umieszczonym gdzieś na sali weselnej.
Jest to doskonała forma urozmaicenia samego wesela. Świetna zabawa, czasem niektóre zdjęcia wywołuję salwę śmiechu, czasem zauroczenie, a czasem wzruszenie. Najważniejsze, że wywołują emocje, a to one powodują, że zabawa jest przednia!
Ponieważ naszym usługom przewodzi myśl „najważniejszy jest Klient” usługa ta jest zupełnie darmowa, nie dopłacacie Państwo do niej ani złotówki. To dla Państwa wyjątkowy dzień, niech więc i taki będzie! Kolorujcie swoje wspomnienia!
Czy LiveViewPhoto można zastosować na innych uroczystościach? Oczywiście! Eventy, urodziny czy spotkania firmowe – każde z nich mogą być wzbogacone o zdjęcia na żywo 🙂

LiveViewPhoto

Dodaj komentarz

Close Menu