Martyna i Mateusz

Z Martyną i Mateuszem spędziliśmy wspaniały, niedzielny poranek. Poszliśmy na spacer po warszawskich Łazienkach, które o poranku mają niesamowity klimat; mało ludzi, przyroda dokoła i swoboda do wędrówki. Trochę pochodziliśmy, dowiedzieliśmy się o sobie nawzajem ciekawych rzeczy, posłuchaliśmy czasem śmiesznych, a czasem życiowych historii. Było wspaniale, a efektem fotograficznym tego poranka jest pełen emocji kolaż zdjęć portretowych. Wspaniali ludzie. Dziękuję za przemiły poranek.

zdjęcia portretowe 02
zdjęcia portretowe 03
zdjęcia portretowe 06
zdjęcia portretowe 04
zdjęcia portretowe 05
zdjęcia portretowe 07
zdjęcia portretowe 09

Poniżej przedstawiamy Państwu zdjęcia ślubne i nie tylko, naszego autorstwa – Memories Color Photography – Warszawa. Oczywiście to tylko ich część, nie wszystkie możemy tutaj opublikować. Znajdziecie tu Państwo z pewnością te, które przedstawiają emocje, ale i różne ciekawe sytuacje.
Jeśli nasze oko przypada Państwu do gustu, zapraszam do kontaktu z nami.

Beata i Michał

u fryzjera
Para Młoda - przywitanie
bukiet
po przysiędze
pocałunek
pierwszy taniec
zabawa weselna
krojenie tortu

75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - Wojskowy Cmentarz Powązkowski

01 sierpnia 2019 roku odbyła się uroczystość złożenia wieńców pod pomnikiem Gloria Victis na warszawskim Wojskowym Cmentarzu Powązkowskim, upamiętniająca 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Wybrałem się tam z aparatem, aby postarać się uchwycić ten dzień. Dzięki przybyciu o znacznie wcześniejszej godzinie niż Godzina „W” miałem okazję do zwiedzenia cmentarza, ale przede wszystkim do wchłonięcia atmosfery tego wyjątkowego dnia. Mnóstwo ludzi, niewiarygodne skupienie przy mogiłach, uśmiechy przeplatane z powagą i zadumą. Niesamowite chwile, niesamowite zdjęcia i miejsce – Warszawa-Powązki. Przytłaczający widok ogromu poległych, którzy swoją krwią i życiem zapłacili za swój kraj.
Reportaż, który udało mi się zrobić przedstawiam Państwu poniżej. Zdjęcia starałem się robić w chwilach, które odzwierciedlały atmosferę, która cały czas nam towarzyszyła.
Chwała Bohaterom!

harcerze
flagi
flaga
znicz
powstaniec
groby
kompania honorowa
powstaniec
znicz z godłem Polski
w oczekiwaniu
warta honorowa przy Gloria Victis
kompania honorowa orkiestry
Close Menu