Rozmaitości

Fotografia biznesowa – zdjęcia na stronę www, portale społecznościowe takie jak LinkedIn, Instagram czy Facebook. Mogą być wykonane zarówno w studio fotograficznym z użyciem odpowiedniego tła, jak i w Państwa gabinecie. W tej drugiej sytuacji należy wziąć pod uwagę, aby gabinet spełniał wymagania metrażowe, jak i oświetleniowe.

Zdjęcia produktowe – zdjęcia produktów lub oferowanych usług. W sprzedaży ważny jest wygląd, wiele mówi o produkcie czy danej usłudze. Jesteśmy wzrokowcami zatem bardzo często kupujemy na podstawie tego, co widzimy. Zapraszam do współpracy młode firmy, jak i te będące już na rynku, które chciałyby zmienić coś w swoim wizerunku.

Fotografia komunijna – I Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziny. Ten dzień powinien być wyjątkowy i wyjątkowo dobrze ujęty w kadrze. W przypadku takich zleceń zawsze wcześniej kontaktuję się z proboszczem danej parafii. Wskazanie przez rodziców innego fotografa wiąże się z tym, iż w dobrym tonie jest wcześniejsza rozmowa z nim i ustalenie zasad. W takich sytuacjach zawsze pojawiam się w kościele na przygotowaniach dzieci do Komunii, aby zobaczyć jak będzie wyglądała uroczystość, ustalić z proboszczem szczegóły – gdzie można wejść, z której strony lepiej robić zdjęcia oraz dla ogólnego ocenienia oświetlenia świątyni i sprawdzenia technicznych elementów. Fotografia komunijna wymaga bardzo długiego i szczegółowego przygotowania.
Istnieje również możliwość wykonania zdjęć w trakcie przyjęcia komunijnego w wybranym przez Państwa miejscu. W trakcie takiego reportażu zrobimy również zdjęcia rodzinne w plenerze.
Zachęcam do kontaktu zarówno rodziny, których dzieci przystępują do komunii, jak i samych księży. Posiadam pozwolenie na fotografowanie miejsc sakralnych, przeszedłem specjalne szkolenie z udziałem szanowanego fotografa często angażowanego przez hierarchów kościoła katolickiego.

Fotografia szkolna, przedszkolna – w szkołach i przedszkolach okazji do zrobienia zdjęć jest mnóstwo; od rozpoczęcia roku szkolnego, przez jasełka, bal karnawałowy, bale maturalne po zakończenie roku szkolnego. Na każdym z tych etapów możemy wykonać zdjęcia grupowe dla wszystkich klas (grup) oraz zdjęcia reportażowe z danego wydarzenia. Na koniec roku wykonuję również tablo absolwentów danej klasy/grupy. Są świetną pamiątką na przyszłość.

Inne uroczystości – chrzest, bierzmowanie, urodziny, rocznice ślubów i wiele innych, które mają miejsce w naszym życiu.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju usługi Państwo poszukujecie, zachęcam do kontaktu. Jeśli po wpisaniu takich tagów jak fotograf warszawa, fotografia ślubna czy podobnych synonimów nadal Państwo nie znajdziecie tego, co odpowiada Waszym wymaganiom, skontaktujcie się ze mną. Odpowiem na wszystkie pytania, a ponieważ jestem człowiekiem ugodowym – myślę, że znajdziemy odpowiednie rozwiązanie na Państwa problem.

Close Menu