Wideofilmowanie

Wideofilmowanie jest dziś bardzo popularną formą utrwalania wydarzeń. Przede wszystkim śłub, chrzest, komunię aż po eventy firmowe i nie tylko.
Dlatego w naszej ofercie mamy dla Państwa niespodziankę – uruchamiamy ten dział z pełną parą! Wideofilmowanie odbywa się u nas (jak u większości firm w Polsce) za pomocą profesjonalnych lustrzanek DSLR z wykorzystaniem jasnych obiektywów. Nagrywamy w formacie FULL HD, dzięki czemu zyskujecie Państwo doskonały obraz możliwy do wyświetlenia z pewnością na wszystkich obecnie produkowanych telewizorach.
Film ślubny – otrzymujecie od nas ok. 70-minutowy film z najważniejszymi wydarzeniami z tego dnia; przede wszystkim przygotowaniami, błogosławieństwem, ceremonią zaślubin i weselem (do oczepin, ok. godz. 1:00 w nocy).
Możliwość stworzenia podziękowań dla rodziców czy świadków.
Przy okazji filmowania możemy wykonać sesję plenerową co jest godne uwagi 😉
Film z chrztu, I Komunii Świętej – otrzymujecie Państwo możliwie najwięcej przygotowanego materiału. Przede wszystkim te uroczystości nie są długie zatem staramy się uwiecznić je w całości. Ważne w przypadku Komunii Świętej jest to, że im więcej dzieci, tym mniej czasu jest na poświęcenie go dla jednej osoby. Dlatego też, w przypadku uroczystości, w których bierze udział duża liczba dzieci, kamerzystów będzie min. dwóch. W związku z tym uzyskamy dużo więcej materiału, którym będziemy mogli obdarować wszystkich rodziców dzieci uczestniczących w wydarzeniu.
Film z eventu – do wyboru są dwa warianty:
1. Surowy materiał – do własnej obróbki (agencje reklamowe, eventowe).
2. Materiał obrobiony – ilość minut do ustalenia, zależna mocno od rodzaju eventu i czasu jego trwania. Krótkie eventy filmujemy w całości.
Zawsze staramy się dostosować do Państwa potrzeb. Jeśli życzycie sobie Państwo dłuższy film, zachęcamy do kontaktu, z pewnością dojdziemy do porozumienia 🙂 Przygotowanie filmu 80 lub 90-minutowego z dnia zaślubin nie będzie większym problemem… może poza czasem, który jest potrzebny do tego, aby go odpowiednio zmontować. Wcześniejsze ustalenia pozwalają nam na dostosowanie ilości materiału do jego finalnej długości.

Zapraszamy do kontaktu, wolne terminy na 2020 rok!

Close Menu